KONST / Litografier / Färglitografi 13449022
nr 1344 9022
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, "Isbjörn - Ursus Maritimus". Signerad, numrerad 29/2000. Motivet: ca 37x53 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:53:32
30/8 19:29:46
300 kr
31/8 19:02:52
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg